• Facebook
Logo Potrzebujesz
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona głównaOfertaKlimatyzacja samochodowa

Klimatyzacja samochodowa

 • W gamie KONFORT znajduje się model 780R Bi-Gas, będący najbardziej zawansowaną technologicznie stacją nowej generacji. Posiada on zdolność obsługiwania obu rodzajów czynników chłodzących, pozwalając mechanikom na przechodzenie bez większego wysiłku z obsługi systemu klimatyzacji zasilanego jednym czynnikiem na drugi.
  Nowe stacje Konfort zostały zaprojektowane zgodnie z charakterystyką nowego typu czynnika chłodzącego, bardziej złożonego i delikatniejszego niż poprzedni: jest on gazem palnym, wymaga o wiele większej precyzji w  odmierzaniu stosowanej ilości oraz podatny jest na możliwość zanieczyszczenia drugim typem czynnika.

  GAMA
  Gama stacji Konfort Seria 700 składa się, jak już wspominaliśmy, z 4 różnych maszyn, aby móc zaspokoić potrzeby wszystkich warsztatów, od tych najmniejszych po największe.

  KONFORT 720R
  Konfort 720 jest wersją podstawową, kt órą można zakupić w konfiguracji z czynnikiem R134a  (z możliwością konwersji, przy zastosowaniu odpłatnego zestawu, na  czynnik R1234yf), lub bezpośrednio zakupić ją w konfiguracji z R1234yf, bez żadnej różnicy w cenie.

  KONFORT 760R
  KONFORT 760 R BUS

  Konfort 760, tak jak i w  poprzednim modelu, możliwy jest jej zakup w konfiguracji z jednym, bądź drugim czynnikiem chłodzącym; przeznaczona jest dla odbiorców bardziej wymagających, ponieważ posiada o wiele więcej funkcji niż model poprzedni i jest w pełni automatyczna, aby zminimalizować czas pracy mechanika. Konfort 760Bus jest zaprojektowana i zbudowana z myślą o wymaganiach "układów klimatyzacji o dużej pojemności", instalowanych w autobusach i innych pojazdach tego typu, gdzie występuje potrzeba klimatyzowania dużych przestrzeni.

  KONFORT 780 R BI-GA
  Konfort 780 Bi-GAS może obsługiwać jednocześnie zarówno pojazdy stosujące czynnik R134a jak i R1234yf. Gabarytowo podobna do maszyn z tej serii, ta wersja Konfort pozwala na obsługę samochodowych układów klimatyzacji w sposób zamienny, bez większego wysiłku ze strony mechanika, w czasie zaledwie jednej minuty, pozwala przejść z jednego typu czynnika na drugi.


Auto Serwis Mobilny Serwis Pomoc Drogowa Usługi Spawalnicze