• Facebook
Logo Potrzebujesz
 
 
 
Jesteś tutaj: Strona głównaOfertaDiagnostyka komputerowa aut

Diagnostyka komputerowa aut

  • Zaprezentowany na targach "Automechanika" 2008, AXONE Direct skompletował gamę produktów AXONE proponując rozwiązanie “wszystko w jednym”, które łączy prostotę i szybkość działania klasycznego urządzenia diagnostycznego podłączanego do samochodu kablem, oferując również nowoczesne i praktyczne rozwiązania, osiągalne dzięki technologii Bluetooth. AXONE Direct, może być uważany za bezpośredniego spadkobiercę słynnego już AXONE 2000 sprzedanego na całym świecie w ponad 30.000 Egzemplarzy. Jest on w stanie wykonać wszystkie testy autodiagnostyczne dzięki standardowym funkcjom zawartym w oprogramowaniu IDC4 Pocket, bez konieczności zastosowania żadnego dodatkowego modułu, wykorzystując bezpośrednie podłączenie do gniazda diagnostycznego.

    AXONE Direct jest wyposażony w standardowy kabel, który przy użyciu adapterów przeznaczonych do poszczególnych marek i modeli pojazdów, pozwala na łączenie się ze wszystkimi pojazdami z zakresu samochodów osobowych, dostawczych, motocykli skuterów, quadów czy skuterów wodnych.
    AXONE Direct jest seryjnie wyposażony również w moduł Bluetooth, co w dowolnym momencie pozwala na połączenie się z interfejsem diagnostycznym wireless, upraszczając i umożliwiając coraz częściej preferowane kontrole diagnostyczne przeprowadzane poza samochodem.

    Kupując AXONE Direct, diagnosta wybiera urządzenie niezmiernie skuteczne, do którego będzie mógł, w momencie przez siebie wybranym i na podstawie specyfiki swojej pracy, dobrać interfejsy pozwalające na większą mobilność.

    AXONE jest jednym z najbardziej kompletnych urządzeń dostępnych na rynku: praktyczne połączenie kablem, zrównoważona cena oraz seryjne wyposażenie w moduł Bluetooth do połączeń wireless z interfejsami diagnostycznymi i analizatorami spalin. Jeśli chodzi o te ostatnie, AXONE Direct może nawiązać zdalną komunikację z komorą pomiarową OPABOX i GASBOX w celu wykonania pełnej kontroli emisji spalin wymaganych podczas okresowych przeglądów lub testów certyfikowanych na podstawie norm zanieczyszczenia środowiska.


Auto Serwis Mobilny Serwis Pomoc Drogowa Usługi Spawalnicze