Naprawa awarii auta ciężarowego w Ćmielowie
2023.01.14

Naprawa awarii auta ciężarowego w Ćmielowie

W ostatnich dniach mieliśmy zgłoszenie awarii od kierowcy z miejscowości Ćmielów. Okazało się, że koło w ciężarówce jest niedokręcone i niestety sama wymiana szpilek nie wystarczyła żeby pojechać dalej.

Szybka naprawa awarii ciężarówki w Ćmielowie – tak działa nasza pomoc drogowa

Przed wyjazdem do klienta nasz mobilny mechanik zabiera niezbędne części, by na miejscu nic nas nie zaskoczyło. Posiadamy dostęp do oryginalnych części jak i tańszych zamienników, na które jest oczywiście gwarancja producenta. Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość naszych usług, dlatego działamy błyskawicznie i przede wszystkim skutecznie, by samochód ciężarowy mógł wrócić w dalszą trasę.

Naprawy aut ciężarowych Ćmielów

Działamy w miejscowościach takich jak: Sandomierz, Staszów, Opatów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Łoniów, Łagów, Szydłów, Połaniec, Pińczów, Annopol, Ożarów,, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Janów Lubelski i inne na terenie woj. świętokrzyskiego i w szczególnych przypadkach Polski i całej Europy. Dzięki usłudze mobilnego serwisu TIR, warsztatu mobilnego, mechanika mobilnego TIR, mobilnego serwisu ciężarówek, mobilnej naprawy TIR i pomocy drogowe TIR właściciel zaoszczędził czas i pieniądze. Numer do naszego mobilnego serwisu TIR to 605 599 506 lub numer do pomocy drogowej TIR 608 527 794.