Realizacje

Mobilna wulkanizacja Kielce

Mobilna Wulkanizacja PIT STOP z Lipnika to niezawodny partner dla kierowców ciężarówek, którzy napotykają problemy z oponami w trakcie podróży. Usługa ta zapewnia skuteczną wymianę koła na drodze, eliminując konieczność […]

czytaj więcej

Historia jakich wiele w tym roku, pomagamy na drodze.

Pewnego deszczowego, listopadowego popołudnia kierowca ciężarówki, Marek, zmierzał w stronę swojego celu podróży w Kielcach. Jego ciężarówka pracowała sprawnie, ale nagle, podczas pokonywania malowniczej trasy w Górach Świętokrzyskich, zauważył, że […]

czytaj więcej

Serwis Mobilny TIR Połaniec

Mobilny Serwis TIR Połaniec – naprawa skrzyni biegów w aucie ciężarowym W miejscowości Połaniec doszło do uszkodzenia skrzyni biegów w ciężarówce DAF 106 i niestety jest to częsta usterka w […]

czytaj więcej

Wymiana sterownika w aucie ciężarowym

Ostatnio otrzymaliśmy zgłoszenie o kłopotach z silnikiem od kierowcy ciężarówki DAF w Klimontowie. Auto znajdowało się na trasie koło Klimontowa i na miejscu okazało się, że problem dotyczy sterownika, w tym modelu jest to częsta usterka.

czytaj więcej

Serwis Mobilny TIR Starachowice

Jedna z naszych ostatnich realizacji to wymiana rozrusznika. Dzwonił do nas kierowca , który znajdował się w miejscowości Starachowice. Całość usługi na miejscu trwała około 2 godzin.

czytaj więcej

Naprawa instalacji tachografu

W ciężarówce, która znajdowała się w miejscowości Sandomierz doszło do awarii instalacji tachografu. Na miejsce awarii został wysłany serwis mobilny, okazało się że w wyniku awarii nie ma możliwości włączenia pompy do wydmuchu cementu. Całość usługi na miejscu trwała około 2 godzin.

czytaj więcej

Naprawa elektrozaworów

Nasz Mobilny Serwis TIR 24H działa w każdych warunkach pogodowych. W ciężarówce, która znajdowała się w miejscowości Kolbuszowa doszło do awarii blokady mostu. Na miejsce awarii został wysłany serwis mobilny, okazało się że potrzebna jest naprawa elektrozaworu. Całość usługi na miejscu trwała około 2 godzin.

czytaj więcej

Wymiana rozrusznika

W miejscowości Radom doszło do awarii rozrusznika w ciężarówce. Na miejsce awarii został wysłany serwis mobilny, okazało się że potrzebna jest wymiana rozrusznika. Całość usługi na miejscu trwała około 2 godzin. Rozrusznik to wytrzymałe i proste urządzenie, które w krótkim czasie wykonuje trudną pracę uruchomienia dużo większego silnika. Poddawany wysokim obciążeniom wielokrotnie, w końcu może ulec awarii.

czytaj więcej

Wymiana piasty

Podczas codziennej pracy ciężarówek elementy piasty (łożyska, o-ringi, uszczelnienia olejowe) podlegają ekstremalnym obciążeniom, co prowadzi do zwiększonego zużycia części, różnych wad i nieprawidłowego działania. Do podobnej awarii doszło miejscowości Sandomierz. Na miejsce awarii został wysłany serwis mobilny TIR.

czytaj więcej

Wymiana koła

Kierowca zgłosił nam uszkodzone koło w ciężarówce, która znajdowała się koło Dębicy. Na miejsce awarii został wysłany serwis mobilny wulkanizacji. Całość usługi na miejscu trwała około 1 godziny. Profesjonalnie i szybko.

czytaj więcej

Wymiana pompy wody

Ostatnio zostaliśmy wezwani przez kierowcę samochodu ciężarowego do problemu z pompą wody. Na miejscu w miejscowości Tarnobrzeg okazało się ,że pompa wody musi zostać wymieniona. Całość usługi na miejscu trwała około 2 godzin.

czytaj więcej

Wymiana podstawy wiskozy

Jedna z naszych ostatnich realizacji to wymiana podstawy wiskozy. Dzwonił do nas kierowca, który znajdował się w miejscowości Lipsko. Całość usługi na miejscu trwała około 2 godzin. Masz podobny problem z autem? Skontaktuj się z nami!

czytaj więcej

Wymiana alternatora

W piątek otrzymaliśmy zgłoszenie od kierowcy ciężarówki Mercedes o kłopotach z elektryką. Auto znajdowało się na trasie S19 koło Niska i na miejscu okazało się, że problem dotyczy alternatora. Całość usługi na miejscu trwała ponad godzinę.

czytaj więcej

Czyszczenie układu paliwowego z wymianą filtra

W miejscowości Połaniec kierowca odczuł problemy z układem paliwowym w ciężarówce Scania. Na miejscu okazało się że układ paliwowy jest zanieczyszczony i należy także wymienić filtr. Całość usługi na miejscu trwała prawie 2 godziny. Dzięki usłudze mobilnego serwisu TIR właściciel zaoszczędził czas i pieniądze.

czytaj więcej

Naprawa układu hamulcowego-regeneracja zacisków

Dostaliśmy zgłoszenie od kierowcy, że ma problem z układem hamulcowym w naczepie. Auto przyjechało z Grójca i znajdowało się w miejscowości Koprzywnica, naczepa była już po rozładunku jabłka. Po dotarciu serwisu okazało się, że trzeba zregenerować zaciski hamulcowe. Całość usługi na miejscu trwała ponad godzinę. Dzięki usłudze mobilnego serwisu TIR właściciel zaoszczędził czas i pieniądze.

czytaj więcej

Naprawa układu AdBlue

Otrzymaliśmy zgłoszenie awarii od kierowcy z miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski. Okazało się że doszło do awarii układu AdBlue a wynikiem tego było ograniczenie mocy w samochodzie ciężarowym marki Iveco. Mobilny serwis samochodów ciężarowych miał możliwość czasowego usunięcia uszkodzenia co pozwoliło na przejazd ciężarówki do naszego serwisu aut ciężarowych w miejscowości Lipnik. Dzięki usłudze mobilnego serwisu transport dotarł na czas.

czytaj więcej

Awaria elektryki

Otrzymaliśmy zgłoszenie awarii od kierowcy z miejscowości Ożarów. Okazało się że doszło do awarii przewodów elektrycznych w naczepie z cementem. Uszkodzenie było następstwem kolizji koło cementowni w miejscowości Ożarów. Mechanicy z mobilnego serwisu TIR byli w stanie szybko i sprawnie naprawić pojazd. Właściciel ciężarówki nie musiał wzywać pomocy drogowej TIR co zwiększyłoby koszty usługi. Dzięki usłudze mobilnego serwisu transport dotarł na czas.

czytaj więcej

Wymiana podstawy osuszacza

Wieczorem w piątek otrzymaliśmy zgłoszenie awarii od kierowcy z miejscowości Staszów. Okazało się że doszło do uszkodzenia podstawy osuszacza w zestawie z ciągnikiem RENAULT Nasi mechanicy usunęli problem w ciągu 1 godziny. Dzięki usłudze mobilnego serwisu transport dotarł na czas.

czytaj więcej

Pomoc przy kolizji drogowej

W Nowej Dębie doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu ciężarowego przy przejściu dla pieszych. Dostaliśmy wezwanie ponieważ auto zostało unieruchomione. Mechanicy z mobilnego serwisu TIR byli w stanie szybko naprawić pojazd dzięki czemu droga została udrożniona. Właściciel ciężarówki nie musiał wzywać holownika co zwiększyłoby koszty usługi. Dzięki usłudze mobilnego serwisu transport dotarł na czas.

czytaj więcej