Awaria elektryki
2022.11.16

Awaria elektryki

Naprawa awarii elektryki w aucie ciężarowym

Otrzymaliśmy zgłoszenie awarii od kierowcy z miejscowości Ożarów. Okazało się że doszło do awarii przewodów elektrycznych w naczepie z cementem. Uszkodzenie było następstwem kolizji koło cementowni w miejscowości Ożarów. Mechanicy z mobilnego serwisu TIR byli w stanie szybko i sprawnie naprawić pojazd. Właściciel ciężarówki nie musiał wzywać pomocy drogowej TIR co zwiększyłoby koszty usługi. Dzięki usłudze mobilnego serwisu transport dotarł na czas.

Mobilny Serwis TIR Ożarów – jak działamy?

Przed wyjazdem do klienta nasz mobilny mechanik zabiera niezbędne części , by na miejscu nic nas nie zaskoczyło. Posiadamy dostęp do oryginalnych części jak i tańszych zamienników, na które jest oczywiście gwarancja producenta. Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość naszych usług, dlatego działamy błyskawicznie i przede wszystkim skutecznie, by samochód ciężarowy mógł wrócić w dalszą trasę.

Działamy w miejscowościach takich jak: Sandomierz, Staszów, Opatów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Łoniów, Łagów, Szydłów, Połaniec, Pińczów, Annopol, Ożarów,, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Janów Lubelski i inne na terenie woj. świętokrzyskiego i w szczególnych przypadkach Polski i całej Europy. Numer do naszego mobilnego serwisu TIR to 605 599 506 lub numer do pomocy drogowej TIR 608 527 794