Naprawa instalacji tachografu
2023.01.10

Naprawa instalacji tachografu

Naprawa instalacji tachografu Sandomierz

W ciężarówce, która znajdowała się w miejscowości Sandomierz doszło do awarii instalacji tachografu. Na miejsce awarii został wysłany serwis mobilny, okazało się że w wyniku awarii nie ma możliwości włączenia pompy do wydmuchu cementu. Całość usługi na miejscu trwała około 2 godzin.

Naprawa tachografu – jak przebiega?

Przed wyjazdem do klienta nasz mobilny mechanik zabiera niezbędne części, by na miejscu nic nas nie zaskoczyło. Posiadamy dostęp do oryginalnych części jak i tańszych zamienników, na które jest oczywiście gwarancja producenta. Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość naszych usług, dlatego działamy błyskawicznie i przede wszystkim skutecznie, by samochód ciężarowy mógł wrócić w dalszą trasę .Działamy w miejscowościach takich jak: Sandomierz, Staszów, Opatów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Łoniów, Łagów, Szydłów, Połaniec, Pińczów, Annopol, Ożarów,, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Janów Lubelski i inne na terenie woj. świętokrzyskiego i w szczególnych przypadkach Polski i całej Europy.

Dzięki usłudze mobilnego serwisu TIR, warsztatu mobilnego, mechanika mobilnego TIR, mobilnego serwisu ciężarówek, mobilnej naprawy TIR i pomocy drogowe TIR właściciel zaoszczędził czas i pieniądze. Numer do naszego mobilnego serwisu TIR to 605 599 506 lub numer do pomocy drogowej TIR 608 527 794.