Pomoc przy kolizji drogowej
2022.11.16

Pomoc przy kolizji drogowej

W Nowej Dębie doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu ciężarowego przy przejściu dla pieszych. Dostaliśmy wezwanie ponieważ auto zostało unieruchomione. Mechanicy z mobilnego serwisu TIR byli w stanie szybko naprawić pojazd dzięki czemu droga została udrożniona. Właściciel ciężarówki nie musiał wzywać holownika co zwiększyłoby koszty usługi. Dzięki usłudze mobilnego serwisu transport dotarł na czas.

Mobilny serwis TIR 24 H – Nowa Dęba i nie tylko

Nasz mobilny serwis TIR 24 H i pomoc drogowa aut ciężarowych naprawia na drodze ciężarówki. Działamy w miejscowościach takich jak: Sandomierz, Staszów, Opatów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Łoniów, Łagów, Szydłów, Połaniec, Pińczów, Annopol, Ożarów,, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Janów Lubelski i inne na terenie woj. świętokrzyskiego i w szczególnych przypadkach Polski i całej Europy.

Numer do naszego mobilnego serwisu TIR to 605 599 506.

Jak działa nasz mobilny serwis TIR?

Przed wyjazdem do klienta nasz mobilny mechanik zabiera niezbędne części, by na miejscu nic nas nie zaskoczyło. Posiadamy dostęp do oryginalnych części jak i tańszych zamienników, na które jest oczywiście gwarancja producenta. Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość naszych usług, dlatego działamy błyskawicznie i przede wszystkim skutecznie, by samochód ciężarowy mógł wrócić w dalszą trasę.