Serwis Mobilny TIR Kielce – naprawa układu hamulcowego
2023.01.29

Serwis Mobilny TIR Kielce – naprawa układu hamulcowego

Naprawa układu hamulcowego w ciężarówce przez mobilny serwis TIR

W miejscowości Kielce doszło do awarii układu hamulcowego w ciężarówce. Na miejsce awarii został wysłany serwis mobilny, okazało się że potrzebna jest nasza pomoc.

Serwis Mobilny TIR Kielce – naprawy ciężarówek bezpośrednio na drodze

Numer do naszego mobilnego serwisu TIR to 605 599 506 lub numer do pomocy drogowej TIR 608 527 794. Przed wyjazdem do klienta nasz mobilny mechanik zabiera niezbędne części , by na miejscu nic nas nie zaskoczyło. Posiadamy dostęp do oryginalnych części jak i tańszych zamienników, na które jest oczywiście gwarancja producenta. Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość naszych usług, dlatego działamy błyskawicznie i przede wszystkim skutecznie, by samochód ciężarowy mógł wrócić w dalszą trasę.

Serwis Mobilny TIR Kielce – gdzie działamy?

Działamy nie tylko w Kielcach, ale również w miejscowościach takich jak:

Sandomierz, Staszów, Opatów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Łoniów, Łagów, Szydłów, Połaniec, Pińczów, Annopol, Ożarów,, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Janów Lubelski i inne na terenie woj. świętokrzyskiego i w szczególnych przypadkach Polski i całej Europy. Dzięki usłudze mobilnego serwisu TIR, warsztatu mobilnego,mechanika mobilnego TIR, mobilnego serwisu ciężarówek, mobilnej naprawy TIR i pomocy drogowe TIR właściciel zaoszczędził czas i pieniądze.