Wymiana podstawy osuszacza
2022.11.16

Wymiana podstawy osuszacza

Wymiana podstawy osuszacza Staszów

Wieczorem w piątek otrzymaliśmy zgłoszenie awarii od kierowcy z miejscowości Staszów. Okazało się że doszło do uszkodzenia podstawy osuszacza w zestawie z ciągnikiem RENAULT Nasi mechanicy usunęli problem w ciągu 1 godziny. Dzięki usłudze mobilnego serwisu transport dotarł na czas.

Naprawa podstawy osuszacza Staszów

Naprawa podstawy osuszacza w samochodzie ciężarowym Renault dzięki usłudze mobilnego auto serwisu TIR 24 H została szybko i sprawnie dokonana na drodze.

Przed wyjazdem do klienta nasz mobilny mechanik zabiera niezbędne części , by na miejscu nic nas nie zaskoczyło. Posiadamy dostęp do oryginalnych części jak i tańszych zamienników, na które jest oczywiście gwarancja producenta. Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość naszych usług, dlatego działamy błyskawicznie i przede wszystkim skutecznie, by samochód ciężarowy mógł wrócić w dalszą trasę .Działamy w miejscowościach takich jak: Sandomierz, Staszów, Opatów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Łoniów, Łagów, Szydłów, Połaniec, Pińczów, Annopol, Ożarów,, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Janów Lubelski i inne na terenie woj. świętokrzyskiego i w szczególnych przypadkach Polski i całej Europy. Numer do naszego mobilnego serwisu TIR to 605 599 506 lub numer do pomocy drogowej TIR 608 527 794