Wymiana sterownika w aucie ciężarowym
2023.02.18

Wymiana sterownika w aucie ciężarowym

Wymiana sterownika w aucie ciężarowym DAF Klimontów

Ostatnio otrzymaliśmy zgłoszenie od kierowcy ciężarówki DAF o kłopotach z silnikiem. Auto znajdowało się na trasie koło Klimontowa i na miejscu okazało się, że problem dotyczy sterownika, w tym modelu jest to częsta usterka.

Awaria sterownika w ciężarówce – co robić?

W przypadku takiej awarii możecie Państwo skontaktować się z naszą firmą PIT STOP Lipnik serwis samochodów ciężarowych i mobilny serwis TIR 24H wraz z pomocą drogową aut ciężarowych 24H.

Przed wyjazdem do klienta nasz mobilny mechanik zabiera niezbędne części , by na miejscu nic nas nie zaskoczyło. Posiadamy dostęp do oryginalnych części jak i tańszych zamienników, na które jest oczywiście gwarancja producenta. Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość naszych usług, dlatego działamy błyskawicznie i przede wszystkim skutecznie, by samochód ciężarowy mógł wrócić w dalszą trasę.

Awaria sterownika w ciężarówce – szybka pomoc drogowa

Działamy w miejscowościach takich jak: Sandomierz, Staszów, Opatów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Łoniów, Łagów, Szydłów, Połaniec, Pińczów, Annopol, Ożarów,, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Janów Lubelski i inne na terenie woj. świętokrzyskiego i w szczególnych przypadkach Polski i całej Europy. Dzięki usłudze mobilnego serwisu TIR, warsztatu mobilnego,mechanika mobilnego TIR, mobilnego serwisu ciężarówek, mobilnej naprawy TIR i pomocy drogowe TIR właściciel zaoszczędził czas i pieniądze. Numer do naszego mobilnego serwisu TIR to 605 599 506 lub numer do pomocy drogowej TIR 608 527 794.